Знижка 10%

На весь асортимент товарів нашого магазину

bulldog24.com.ua магазин молодіжного одягу, взуття та аксесуарів світових та українських брендів: STEEL, CONVERSE, VANS, MCARTHUR, IPANEMA, SAUCONY, MERRELL, STAFF, RESTIME CREW, URBAN PLANET, BANDIT, CASTOR WEAR, ZDES, KLEN, WISHOT, RED AND DOG, BRADFORD, FRED PERRY, WHITE SAND, BUSTAGRIP, VERIAL, FCMK ULTRAS та ін. Доставка товарів по ВСЬОМУ СВІТУ.

Виробники

Модний та стильний одяг - це впевненість, свобода і задоволення від кожної миті життя. Інтернет магазин модного одягу Bulldog надає можливість цілодобового шопінгу і вибору якісних речей від більше 700 відомих світових брендів. Ми гарантуємо достовірність усіх наших товарів, так як напряму співпрацюємо з виробниками модних брендів, а також їх офіційними дистриб'юторами. Bulldog - це стильний одяг для жінок, якісний одяг онлайн для дітей, модний одяг для підлітків, модний одяг для дівчат, а також брендовий одяг, взуття та ексклюзивні аксесуари для чоловіків.

Для колективу співробітників Bulldog модна індустрія не тільки робота, а й природна життєва стихія. Ми, в першу чергу, відчуваємо моду, і тільки потім - вивчаємо її нові тенденції та напрямки. Ця якість допомагає нам підбирати нові речі в асортимент, які якраз знаходяться на гребені модної хвилі.

Ми знаємо, що брендовий одяг, взуття та оригінальні аксесуари роблять людей членами стильного спільноти. Онлайн магазин одягу Bulldog допомагає значно розширювати це співтовариство в нашій країні.

Окрім зручних схем доставки, оплати та повернення товару (протягом 14 днів), інтернет магазин модного одягу Bulldog пропонує клієнтам різноманітні дисконтні програми, сезонні розпродажі і запаморочливі знижки, які досягають 90%. Тому, всім людям, які вперто шукають відповіді на запити «знижки одяг» і «знижки київ одяг» необхідно зайти до нас.

Як відомо, в пошуковику часто набирають «жіночий одяг інтернет магазин Україна» або «одяг купити онлайн Україна». Дійсно, жінки і шопінг - поняття нерозривно пов'язані. В інтернет-магазині Bulldog чарівні модниці знайдуть все, чого тільки не побажає їх примхлива натура. У нашому асортименті: чудові жіночі сукні, модний одяг для дівчат, літній одяг, стильні джинси, одяг для жінок великих розмірів. Крім того, у нас можна купити онлайн взуття, а також купити жіночі сумки та безліч самих різних стильних аксесуарів, без яких жінки не можуть прожити і дня.

Наш онлайн магазини жіночого одягу відрізняється динамічністю і постійним розвитком. Свій товар ми оновлюємо, практично, щодня. Тобто, якщо Ви сьогодні не знайшли бажаної речі, то дуже ймовірно, що завтра вона вже з'явиться в нашому асортименті. Товари нашого онлайн-магазину - це не тільки жіночі речі. Bulldog - це дитячий одяг інтернет магазин. У Bulldog одяг для дітей поєднує всі найбажаніші для покупця характеристики: якість, комфорт і низькі ціни.

Ми розуміємо, як важлива модний одяг для підлітків. У нас юні прихильники street style можуть знайти ультрамодні джинси або кеди замовити.

Не забуваємо ми і про сильній половині. У нас представлений модний чоловічий одяг онлайн, якість і справжність якого ми гарантуємо. Крім того, Bulldog як великий взуття інтернет магазин, пропонує клієнтам туфлі чоловічі, черевики та інші види взуття.


Важлива інформація